Art&Decor

Projektowanie i aranżacja - kurs

W dzisiejszych czasach ludzie chcą mieszkać we wnętrzach, które są piękne, a jednocześnie funkcjonalne. Nic więc dziwnego, że zapotrzebowanie na wiedzę w zakresie projektowania ciągle rośnie. Tym bardziej, że aranżowanie wnętrz to bardzo kreatywne zajęcie, które dla jednych jest życiowym hobby, dla innych staje się wymarzoną pracą.

Jeśli czujesz, że jest to zajęcie, które chcesz wykonywać, musisz wiedzieć, że jest to praca bardzo złożona i odpowiedzialna. Walory estetyczne to tylko część tego zawodu. Co kryje się zaprojektowaniem wnętrz? Zasady ergonomii, które pozwalają na tworzenie układów funkcjonalnych, znajomość materiałów, ich zastosowania i montażu, umiejętność tworzenia kompozycji, znajomość stylów i trendów. Jeśli wiesz jak zaprojektować wnętrze i chcesz to pokazać będziesz potrzebować znajomości tworzenia kolażu i projektów w programie graficznym. Właśnie te tematy omawiamy na kursie projektowania wnętrz. Zajęcia prowadzone są przez czynnych projektantów wnętrz oraz coacha, który określi twoje mocne strony i wskaże kierunek działania. Kurs podzielony jest na dwa stopnie, tak aby każdy mógł dopasować tematy do swoich potrzeb.

Czytaj więcej

Kim jest projektant wnętrz?

Projektant wnętrz to osoba, która dostosowuje wnętrze pod względem ergonomicznym i estetycznym do potrzeb użytkownika. Aby projekt można było uznać za dobry, należy zadbać o nietuzinkowy styl wnętrz, komfort jego mieszkańców i dopasowanie do potrzeb. Warto zwrócić uwagę na ponadczasowość i nawiązanie do stylu domu, mieszkania czy kamienicy oraz charakteru otoczenia.

Ponadto, projektant wnętrz powinien posiadać łatwość budowania relacji, ale też stawiania granic. Powinien rozumieć klienta i odpowiadać na jego potrzeby, ale umieć bronić swoich koncepcji. Powinien być dobrym, skrupulatnym organizatorem, potrafiącym kreatywnie rozwiązywać problemy. To praca wymagająca nie tylko wiedzy, ale również umiejętności pracy z ludźmi.

Architektura wnętrz - kto się może zapisać?

Marzysz o zajęciu się aranżacją i projektowaniem wnętrz , ale obawiasz się, że z powodu braku wykształcenia w tej dziedzinie nie masz szans? Nic bardziej mylnego! Nasze szkolenia są właśnie po to, by wyrównać twoje szanse i pozwolić ci zajmować się tym, co cię interesuje. Nie musisz mieć wcześniej do czynienia z aranżacją wnętrz, by móc zapisać się na nasze szkolenie i nauczyć czegoś nowego.

Jeśli jednak posiadasz już wiedzę w zakresie dekoratorstwa - nie musisz zaczynać od zera i marnować czasu na podstawy, które już opanowałeś. Oferujemy bowiem kursy dekoratorstwa wnętrz o dwóch stopniach trudności - dzięki temu możesz wybrać idealne rozwiązanie dla siebie i poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny dekoratorstwa i architektury wnętrz.

Co możesz robić po naszym kursie projektowania wnętrz?

Kurs projektowania wnętrz daje wiele możliwości zawodowych. Możesz znaleźć zatrudnienie w firmie zajmującej się aranżacją wnętrz, możesz również otworzyć własny biznes i zacząć urządzać mieszkania innych osób. Możesz również poszukiwać pracy wszędzie tam, gdzie przydatna jest dobrze urządzona przestrzeń - np. na planach sesji zdjęciowych.

Zwiń tekst

 

Kurs aranżacji wnętrz

 

 

 

Rozłóż na raty kurs aranżacji wnętrz

 

      Zajęcia w centrum Warszawy!

 

 


 

Projektowanie wnętrz w dwóch krokach  

KROK 2 → PROJEKTOWANIE WNĘTRZ II stopień TUTAJ

KROK 1 

    ↓

Kurs aranżacji i projektowania wnętrz I stopień 

 45 godzin zegarowych / 60 edukacyjnych / 7 dni

 

 

termin:   14.09.2019 - 12.10.2019    pobierz harmonogram kursu 14.09     zapisy!

(wybierając ten termin masz możliwość kontynuacji nauki na kursie zaawansowanym II marzec 2020 )

termin:   12.10.2019 - 17.11.2019   niedługo pojawi się tutaj harmonogram     wkrótce zapisy !

(wybierając ten termin masz możliwość kontynuacji nauki na kursie zaawansowanym II st marzec 2020 )

 


Na kursie poznasz zasady łączenia stylów, kolorów i materiałów. Zdobędziesz umiejętność określania funkcji we wnętrzach i projektowania ergonomicznych pomieszczeń. Nauczysz się określać potrzeby mieszkańców  i dobierać rozwiązania ułatwiające wygodne użytkowanie wnętrza. Dodatkowo poznasz schematy opracowywania projektów i nauczysz się wykonywać przekroje i rzuty poziome (2D - opracowanie manualne i w programie ArchiCad).

Zajęcia realizuje trzech architektów wnętrz oraz coach specjalizujący się w doradztwie zawodowym. Dzielimy się swoim doświadczeniem, pokazujemy czym jest projektowanie wnętrz, uczymy projektowania i praktycznego wykorzystania nabytych umiejętności.

Cena kursu:    1950 zl/brutto       Możliwość rozłożenia płatności na bezkosztowe raty!  Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. 

Program ArchiCAD w cenie kursu na rok! Zaoszczędzisz 16 000zł!   

                                                                                                  Art&Decor Kurs: Aranżacje wnętrz     ZAPISY   prześlij na  biuro@artdecorszkolenia.pl  zgłoszenia na wybrany termin z podaniem imienia, nazwiska i nr telefonu

                                                                                         zadzwoń  514 17 22 25

Art&Decor Kurs: Aranżacje wnętrz      Art&Decor Kurs: Aranżacje wnętrz

Cena kursu zawiera:

- 45 godzin zajęć
- książkę JAK DOBIERAĆ KOLORY
- roczna edukacyjna licencja programu ArchiCad
- zaświadczenie o ukończeniu kursu
- serwis kawowy

 KTO UCZY ?    Kilka słów o wykładowcach - kliknij

O CZYM I DLA KOGO?  Kurs skierowany jest do wszystkich osób którym zależy na estetyce wnętrz w których funkcjonują. Na pierwszym stopniu zdobędziesz umiejętności planowania małych powierzchni, tworzenia klimatu i stylu wnętrza, doboru kolorów i materiałów wykończeniowych. Jeśli w planach masz remont lub kupno nieruchomości to dzięki temu kursowi  łatwiej porozumiesz się z wykonawcą, nie zgubisz się w gąszczu rysunków technicznych i ofercie wyposażenia wnętrz. 

Zakres wykonywanych projektów: manualne opracowanie projektu kawalerki (rzut z umeblowaniem) wraz z obowiązkowym opracowaniem rzutu technicznego 2D w programie komputerowym ArchiCAD oraz ćwiczenia na zajęciach rysunku odręcznego.

Rodzaj zaświadczenia: zaświadczenie MEN „Zaświadczenie o ukończeniu kursu”

Zakres tematów m.in:

- ergonomia małych wnętrz
- style i stylizacje
- budowanie wnętrza kolorem, kolaż
- materiałoznawstwo
- skalowanie i  rysunek odręczny
- opracowanie 2D w ArchiCAD
- zajęcia z doradcą zawodowym.

Art&Decor Kurs: Aranżacje wnętrz     Art&Decor Kurs: Aranżacje wnętrz

przydatne linki:

materiały do pracy w domu i na zajęciach (do zakupienia na kurs)

specyfikacja komputera pod kątem instalacji programu ArchiCAD na kursie

REGULAMIN PLACÓWKI  - przeczytaj 

 

partnerzy kursu:

Art&Decor Kurs: Aranżacje wnętrz       Art&Decor Kurs: Aranżacje wnętrz

______________________________________________________________________________________________________________________________________