Art&Decor

Kurs projektowania wnętrz Warszawa

Kurs projektowania wnętrz umożliwia zdobycie nowego zawodu, zmianę kierunku swojego życia zawodowego albo udoskonalenie umiejętności. W czasach, w których tak dużą uwagę przywiązuje się do najbliższego otoczenia, zapotrzebowanie na specjalistów od kreowania wizerunku mieszkań, domów i biur wciąż rośnie. Żeby zostać projektantem wnętrz trzeba mieć talent, pasję oraz umiejętności obejmujące między innymi obsługę specjalistycznych programów komputerowych. Kursy projektowania wnętrz są więc doskonałym wstępem do kariery, założenia własnej firmy i poszerzenia dotychczas zdobytej wiedzy. 

Czego nauczysz się na kursie projektowania wnętrz?

Na kurs projektowania wnętrz może wybrać się każda osoba, która chce poszerzyć swoje umiejętności o wiedzę specjalistyczną. Podczas zajęć każdy uczestnik poznaje zasady projektowania wnętrz oraz musi samodzielnie zaprojektować wybraną przestrzeń, na przykład kuchnię albo łazienkę, czyli pomieszczenia, w których niezwykle ważne jest odpowiednie zaplanowanie przestrzeni. Trudnością i wyzwaniem może być losowanie stylu, w jakim pomieszczenia mają być wykonane. Kursanci mają też dostęp do zdjęć z ciekawymi aranżacjami i nietypowymi rozwiązaniami doświadczonych i cenionych architektów oraz projektantów. 
W programie kursów znajduje się wiele zagadnień. Na pewno najważniejszymi są lekcje dotyczące aranżacji i projektowanie wnętrz, materiałoznawstwa, wykonywania odręcznego szkicu i rysunku oraz opracowywanie projektów. Kursant zostaje także przygotowany do profesjonalnej obsługi klientów, pozycjonowania swojej strony internetowej i wykorzystywania profesjonalnego oprogramowania stworzonego z myślą o planowaniu wyglądu pomieszczeń, obróbki zdjęć, tworzeniu modeli 3D i wizualizacji. Absolwent kursu musi umieć zaprojektować kuchnię, łazienkę i inne pomieszczenia, a także przeprowadzić metamorfozę wnętrz. 

Co umie absolwent kursu projektowania wnętrz?

W pracy projektanta wnętrz niezwykle ważna jest umiejętność korzystania z profesjonalnych programów komputerowych. Podczas zajęć na kursie projektowania wnętrz właśnie na takich się pracuje, poznając wszelkie narzędzia używane do tworzenia przekrojów, robienia kolaży, zmian kolorów i inne funkcje, które pozwalają na zapoznanie klienta z wizją autora projektu. Kończąc dwustopniowy kurs, można zacząć myśleć o założeniu swojej własnej firmy albo o tym, by szukać pracy w zawodzie. Kursant wie bowiem, jak zaprojektować całe mieszkanie, łącznie z doborem materiałów budowlanych i wykończeniowych, oświetlenia czy mebli. Jest też w stanie opracować projekt 2D i 3D w programie ArchiCAD.

Do kogo kierowana jest oferta kursów?

Właściwie każdy, kto wiąże swoją przyszłość z profesjonalnym projektowaniem wnętrz, może skorzystać z wiedzy przekazywanej na kursach. Są one prowadzone z myślą o tych osobach, które albo zaczynają, albo chcą kontynuować naukę związaną z aranżacją. Na kursach często pojawiają się osoby, które w którymś momencie swojego życia odkryły w sobie pasję i chciałyby ją przekuć w intratne zajęcie. Korzystają wszyscy: amatorzy pasjonaci i profesjonaliści, którzy wiedzą, jak ważna jest ciągła nauka i bieżące poszerzanie wiedzy. Biorąc pod uwagę zmiany, jakie zachodzą w branży, między innymi powstawanie nowych materiałów, technologii wykorzystywanej w budownictwie oraz dynamikę pomysłów projektantów z branży dekoracji, akcesoriów, urządzeń, stałe nabywanie wiedzy na kursach jest gwarantem sukcesów zawodowych. Co ważne, dostępne są kursy dotyczące jednej dziedziny projektowania np. warsztaty wizualizacji w programie Artlantis. 

Kurs projektowania wnętrz w Warszawie

Chcesz zostać projektantem wnętrz w Warszawie? Kursy różnego stopnia, dla projektantów początkujących lub doświadczonych w zawodzie, ale chcących uzupełnić swoją wiedzę, prowadzi Art&Decor, grupa doświadczonych architektów i florystów, która od 1998 roku dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Kursy dostępne są przez cały rok, a kursanci mogą liczyć na bezkosztowe rozłożenie edukacji na raty, pomoc doradcy zawodowego czy na roczną licencję na wykorzystywane podczas kursów specjalistyczne programy do projektowania. 

 

 

 

Kurs aranżacji wnętrz


   

 

 

 

     

 

 

 

 

Zajęcia w centrum Warszawy

Płatność w bezkosztowych ratach


 

Projektowanie wnętrz w dwóch stopniach 

Kurs projektowania wnętrz I stopień - aranżacja  TUTAJ


Kurs projektowania wnętrz II stopień

projektowanie mieszkania 80m2, szczegółowy projekt kuchni, rysunki wykonawcze

66 godzin zegarowych / 88 edukacyjnych / 12 dni

       

Termin

STACJONARNY

24.04.2021 -  17.07.2021   wkrótce pojawi się harmonogram    zapisy!

ON-LINE

21.11.2020 -  14.03.2021   pobierz harmonogram kursu 21.11    zapisy!

24.04.2021 -  17.07.2021   wkrótce pojawi się harmonogram    zapisy!

Kurs jest kontynuacją I stopnia. Na drugim stopniu kursu poznasz więcej zasad projektowania wnętrz. Zaprojektujesz mieszkanie o powierzchni ok 80m2 i szczegółowo zaplanujesz kuchnię oraz łazienkę, czyli pomieszczenia wymagające  sprawnych umiejętności projektowych.  Całe wnętrze skomponujesz  z uwzględnieniem losowo dobranego stylu. Dodatkowym bonusem są wyjątkowe zajęcia z aranżacji pokoi dziecięcych oraz stosowania nietypowych  rozwiązań we wnętrzach. Wszystkie pomysły pokażesz wykonując projekt w programie ArchiCad (2D i 3D), przygotowując przekroje i tworząc kolaż. Po tym stopniu możesz  przystąpić do pracy projektanta wnętrz. Zajęcia z doradcą zawodowym pomogą odnaleźć się w zawiłościach założenia własnej firmy.

Zakres wykonywanych projektów: projekt mieszkania (m.in. projekt inwentaryzacyjny, podłóg, oświetlenia, umeblowania, kolaż) + szczegółowy projekt kuchni z jadalnią, opracowanie 2D i 3D ArchiCAD.


Cena kursu:    2950 zl/brutto      

Możliwość rozłożenia płatności na bezkosztowe raty!  Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. 

Program ArchiCAD w cenie kursu na rok! Zaoszczędzisz 16 000zł!   


 ZAPISY   prześlij na  biuro@artdecorszkolenia.pl  zgłoszenie na wybrany termin z podaniem imienia, nazwiska i nr telefonu                

KTO UCZY ?    Kilka słów o wykładowcach - kliknij

O CZYM I DLA KOGO?  Kurs skierowany jest do wszystkich osób które chcą kontynuować naukę, rozwijać pasję i pogłębiać wiedzę związaną z wnętrzami. Kurs dla osób, które w przyszłości chcą związać swoją drogę zawodową z tematem projektowania wnętrz.

Zakres wykonywanych projektów: projekt mieszkania (m.in. projekt inwentaryzacyjny, projekt podłóg, oświetlenia, umeblowania, kolaż) + szczegółowy projekt kuchni z jadalnią, opracowanie 2D i 3D ArchiCAD.

Zakres tematów m.in:

 

Doskonałym uzupełnieniem wiedzy są warsztaty wizualizacji w programie Artlantis - poznaj to wspaniałe narzędzie !

terminy sprawdź w harmonogramie kursu II stopnia 

Cena 250 zł 

pobierz szczegóły warsztatów

zaświadczenie o ukończeniu kursu Podręcznik projektowania architektonicznego Program do projektowania wnętrz

 

REGULAMIN PLACÓWKI  - przeczytaj